Skup aut powypadkowych

Skup aut powypadkowych

Jako działalność (proszę podać nazwę) na lokalnym rynku w Warszawie funkcjonujemy nieprzerwanie od przeszło dwunastu lat. Prowadzimy przez całe 365 dni w roku skup aut powypadkowych w różnym stanie technicznym. Kupimy także pojazdy poruszające się po drodze na swoich siłach, jak i owe, które trzeba do warsztatu całą drogę holować.

DLACZEGO TO WŁAŚNIE MY?

Pomagamy we wszelkich formalnościach, od wyrejestrowaniu, po sprzedaż samochodu nam.Zawsze oferujemy i płacimy najdoskonalszą cenę, oczywiście po zaakceptowaniu jej przez sprzedającego i jeszcze owego samego dnia roboczego. Funkcjonujemy uczciwie, nie na granicy przepisów ani przeciwko prawu. Zresztą posiadamy na niniejszą działalność wszelkie wskazane zgody oraz nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenie spośród takiej branży.

W jakim celu prowadzimy nieustanny skup aut powypadkowych ?

Skupujemy:- w imieniu zleceniodawcy, który wyszukuje konkretnego egzemplarza samochodu- spośród przeznaczeniem na konkretne części (koniecznych do identycznych modeli aut),-z przeznaczeniem do kapitalnego remontu/ odrestaurowania i dalszej sprzedaży,-na wynajem, lecz przed tym, po wykonaniu kompletnego remontu,-do przetopienia i zezłomowania, w tym również odzysku spośród wnętrza auta dodatkowego surowców i szlachetnych metali-prowadzimy jeszcze skup aut powypadkowych zarejestrowanych za granicą, jak i te, które poruszające się codziennie po polskich drogach.

Namawiamy gorąco do kontaktu spośród nami, natomiast jeszcze życzymy szerokiej drogi.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis: